یک مسابقه

انتشار : 1396/12/06 2 نظر 74 بازدید

دانلود رایگان یک مسابقه

یک سوال مهم این است که چرا بسیاری از صداپیشه گان پس از گذراندن یک مرحله ی مهم از زندگی حرفه ای خود متوقف می شوند ؟

بسیاری از خوانندگان و صدا پیشه گان پس از سالها تلاش درست هنگامیکه به محبوبیت و معروفیت نسبی دست پیدا میکنند ، از پیشرفت باز می ایستند .... 

دلیل چیست ؟

چه عاملی می تواند باعث چنین نتیجه ای شود ؟

با پاسخ به این سوال در قسمت نظرات همین ویدئو ، دیدگاه خودت رو بیان کن ، به نظرات دوستانت امتیاز بده و توی مسابقه شرکت کن ....

مهمترین جایزه ی شما رسیدن به جواب این سوال بسیار مهم و کلیدی است .... 

مطمئن باش اگر جواب این سوال رو درک کنی و توی زندگی حرفه ایت به کار ببندی هرگز به این مشکل برنخواهی خورد 

اما جایزه ی دوم از طرف مرکز دلنوا به کسی است که بهترین پاسخ رو بده و از سمت هم خانواده ای های دلنوایی اش بیشترین امتیاز رو در بخش نظرات بگیره .

مرکز دلنوا به کسی که بهترین پاسخ رو بده ده میلیون ریال ، شارژ کیف پول هدیه میده تا بتونید از دوره ها و محصولات سایت استفاده کنید .

مهلت شرکت در مسابقه و امتیاز دادن به نظرات دوستان عزیزمون تا دهم اسفند ماه هست .

به همدیگه کمک کنیم ......

 

نظرات

هادی کریمی
۱۳۹۶/۱۲/۰۸۱۱
پاسخبه نام هنرمندترین هنرمندان خداوند بخشنده مهربان
در این رابطه پاسخ های زیادی هست اما چیزی که خیلی نظر بنده رو جلب می کنه رو خدمت شما عارض می شم،
خداوند در وجود هر موجود زنده ای یک استعدادی رو قرار داده، مثلا در گل استعداد شکوفا و زیبا شدن و در هر چیزی بنا به ظرفیتش استعدادی رو قرار داده که وقتی این استعداد به سرحدی می رسه و موجود احساس کمال می کنه رو به سمت زوال می ذاره مثل همین گل که وقتی زیبای زیبا میشه به سمت پژمرده شدن میره. در هر انسان هم دقیقا همین ویژگی وجود داره منتهی با استعداد های متفاوت و در رابطه با انسان باید این رو هم گفت که انسان یک موجود بی نهایت گراست و خیلی از این دیدگاه غافل هستند و تا به یک درجه ای از شهرت می رسند روند رو به زوال رو در پیش می گیرند.
حالا این سرحد کمال در انسان بی نهایت می تونه باشه اما با توجه به دیدگاه ضمیری اون صدا پیشه وقتی که به حساب خودش به کمال رسید رو به زوال میره و دیگه کار هاش احساس و گیرایی قدیم رو نداره. این احساس کمال رو اطرافیان و مردم می تونند به صداپیشه بدهند مثلا شهرت زدگی یکی از همین دلایلی هستش که انسان فکر می کنه کامل کامل هستش و دیگه مسیر پیشرفت به انتها رسیده. از طرفی غرور به این شهرت میتونه خیلی سخت انسان رو زمین بزنه.
پاسخ دیگه این هستش که شاید اون صدا پیشه به خاطر بروز احساسات زیبا به صداپیشگی روی نیاورده باشه و فقط به خاطر شهرت بوده و چنین شخصی تا به حد خیلی کمی از شهرت برسه روند زوال رو در پیش میگیره.
در پایان:
افتادگی آموز اگر طالب فیضی/هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
و شعر دیگه:
هرچه در این پرده(دنیا) نشانت دهند/گر نپسندی به از آنت دهند
با تشکر از سایت دلنوا
احسان محمودی
۱۳۹۶/۱۲/۰۹۱۰
باسلام.بنظر من یکی از دلایلش شاید اینکه بصورت علمی وآکادمیک یاد نگرفته و اگر یادگیری وبروز توانایی براساس اصول خود و پایه ای اصولی داشه باشد قطعا هیچ وقت کهنه نخواهد شد.همانند استاد شجریان.مورد بعدی شاید تنفس اصولی نباشد.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید