دوازده قدم تا خواندن : قدم دوازدهم (قدم آخر)

	دوازده قدم تا خواندن : قدم دوازدهم (قدم آخر)
چکیده این محصول : انتشار : 1396/07/26 1 نظر 2,365 بازدید

قدم دوازدهم(آخر) : تجسم خلاق

از قدرت تجسم خلاق خود برای دستیابی به اهدافتان بهره ببرید.
سوال اینجاست که برای دستیابی به اهدافمان چگونه تجسم خلاق را تمرین کنیم ؟
شما باید در ذهنتان یک تصویر واضح و روشن و هیجان انگیز و احساسی از هدفتان خلق کنید به طوری که انگار همین الان به واقعیت تبدیل شده است. اهدافتان را ببینید که هم اکنون به آنها دست پیدا کرده اید. خودتان را تصور کنید که از به انجام رساندن آن هدف در حال لذت بردن هستید. اگر هدفتان یک خانه زیباست، خودتان را در حال زندگی کردن در یک خانه زیبا ببینید.
وقتی که یک تصویر ذهنی و احساسات با هم تلفیق شوند. تاثیر بزرگی بر ضمیر نا خودآگاه و فراآگاه تان دارد. این کار قانون جذب را فعال می کند. سپس شما افراد و شرایط لازم را به زندگیتان جذب می کنید، تا آن هدف را ممکن کنند.
یک تصویر ذهنی همراه با احساسات مانند موج مغناطیسی است که فرکانسی را از شما ارسال می کند. تا هر چیزی که احتیاج دارید تا آن تصویر به واقعیت تبدیل شود را به خودتان جذب کنید.
تجسم ذهنی شاید قدرتمندترین استعداد ذهنی در دسترس شما باشد که کمک می کند تا سریعتر از آنچه که فکر می کنید به اهدافتان برسید. وقتی از ترکیب اهداف شفاف و واضح همراه با تجسم ذهنی و احساسات استفاده می کنید.شما ضمیر فراآگاه تان را فعال خواهید کرد. پس ضمیر فراآگاه شما تمام مشکلات در مسیر رسیدن به هدفتان را حل می کند.ضمیر فراآگاه شما شاید قدرتمندترین استعداد ذهنی باشد که در دسترس شما است. ضمیر فراآگاه شما قانون جذب را فعال می کند. و شروع به جذب افراد ، شرایط و ایده ها و منابع می کند. که برای رسیدن به هدفتان به شما کمک خواهد کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

فرزاد ابدالی
۱۳۹۷/۰۱/۱۲۰۰
پاسخبسیار خوب ....ارزوی موفقیت بیشتر دارم برات و اینکه دمت گرم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 8

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید